Instrukcja korzystania z BIP

Biuletyn Informacji Publicznej to urzędowy publikator teleinformatyczny, w postaci ujednoliconego systemu stron w sieci informatycznej, stworzony w celu powszechnego udostępniania informacji publicznej.

Poruszanie się po stronie podmiotowej BIP Partii Polska 2050 Szymona Hołowni umożliwia menu przedmiotowe umieszczone po lewej stronie ekranu. W każdej zakładce znajdują się wskazane informacje lub odnośniki do nich. Po kliknięciu na zakładkę rozwija się artykuł lub lista artykułów. Powrót do strony głównej BIP Partii Polska 2050 Szymona Hołowni możliwy jest poprzez kliknięcie na znajdujący się w górnej części ekranu pasek graficzny z ikoną BIP.

Do szybszego wyszukania żądanej informacji służy pole wyszukiwania dostępne po kliknięciu na zakładkę “wyszukaj” umieszczona po lewej stronie w menu głównym w dolnej części strony. W pole to należy wpisać słowo (lub słowa) kluczowe, a następnie kliknąć przycisk oznaczony ”Szukaj”. Po wykonaniu tej operacji wyświetlona zostanie lista artykułów spełniających zadane kryterium wyszukiwania.

Data publikacji:
2022-06-29 godz. 21:06
Opublikowane przez:
Marek Krawczyk
Autor dokumentu:
Marek Krawczyk